Żurawie słupowe, przejezdne, naścienne, przyścienne

Wytwarzane przez nas urządzenia dźwignicowe ( żuraw słupowy, żuraw przejezdny ) pozwalają na szybkie przenoszenie przedmiotów o różnej wadze i gabarytach. Są przeznaczone do obsługi kilku stanowisk w zasięgu pracy wysięgnika. Z tego względu uchodzą za niezastąpione w wielu halach produkcyjnych i wielkopowierzchniowych oraz wszędzie tam, gdzie trzeba przemieścić ciężkie towary m.in. w magazynach czy dokach portowych.

Wszystkie przez nas produkowane urządzenia dźwignicowe są niezwykle proste w obsłudze i umożliwiają bezpieczna pracę, zgodną z wszystkimi normami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo żurawie przejezdne oraz słupowe, naścienne z ramieniem obrotowym, które montowane są do obsługi konkretnych stanowisk. Pierwsze z wymienionych zazwyczaj przeznaczone są do wykonywania zadań specjalnych. Uzupełnienie naszej oferty stanowią żurawiki.

Do każdego urządzenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając warunki lokalne, a także życzenia, potrzeby i preferencje użytkowników. Dzięki temu możemy dopasować wytwarzany przez nas sprzęt do postawionych przez Klienta zadań.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty w pełnym zakresie oraz obejmującej tereny :

- żuraw słupowy Małopolskie - Kraków
- żuraw słupowy Podkarpackie
- żuraw słupowy Śląskie
- żuraw słupowy Świętokrzyskie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.